Administracinė informacija

Paskatinimai ir apdovanojimai

2023 m. antrąjį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 8 paskatinimai (parengti 4 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už ilgametį atsakingai, kuorpščiai ir sąžiningai atliekamą darbą jubiliejaus proga, 1 už regioninės liaudiškų šokių šventės „Skambantys šokių sodai“ organizavimą, 3 už pagalbą organizuojant regioninę liaudiškų šokių ųventę „Skambantys šokių sodai)“

 

2023 m. pirmąjį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 3 paskatinimai (parengti 3 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už ilgametį atsakingai, kuorpščiai ir sąžiningai atliekamą darbą jubiliejaus proga)

2022 m. ketvirtąjį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 3 paskatinimai (parengti 2 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už atsakingai, kuorpščiai ir sąžiningai atliekamą darbą jubiliejaus proga, 1 už ilgametį nepriekaištingą darbą baigiantis darbo santykiams)  

2022 m. trečiajį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 2 paskatinimai (parengti 2 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už ilgametį, sąžiningą ir nepriekaištingą  darbą jubiliejaus proga)  

2022 m. antrajį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti paskatinimai (parengti 5 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už  atsakingai, kuorpščiai ir sąžiningai atliekamą darbą jubiliejaus proga)  

2022 m. pirmąjį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti paskatinimai (parengti 4 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už  atsakingai, kuorpščiai ir sąžiningai atliekamą darbą jubiliejaus proga, 1 – už ilgametį, nepriekaištingą darbą)    

2021 m. ketvirtąjį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 4 paskatinimai (parengti 4 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už  atsakingai, kuorpščiai ir sąžiningai atliekamą darbą jubiliejaus proga)    

2021 m. trečiąjį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirtas 1 paskatinimas (parengtas 1 mero potvarkis dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už nepriekaištingą darbą jubiliejaus proga)    

2021 m. antrąjį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 4 paskatinimai (parengti 3 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už nepriekaištingą darbą jubiliejaus proga, 1 – už darbo organizavimą pandemijos laikotarpiu medicinos darbuotojų dienos proga)      

2021 m. pirmąjį ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 8 paskatinimai (parengti 8 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais už nepriekaištingą darbą jubiliejaus proga) 

2020 m. ketvirtąjį ketvirtį parengta 19 mero potvarkių dėl apdovanojimo mero padėkos raštais.

2020 m. trečiąjį ketvirtį parengti 33 mero potvarkiai dėl apdovanojimo mero padėkos raštais.

2020 m. antrąjį ketvirtį parengta 18 mero potvarkių dėl apdovanojimo mero padėkos raštais.

2020 m. per pirmą ketvirtį parengta 14 mero potvarkių dėl apdovanojimo mero padėkos raštu.

2019 metų I ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 4 paskatinimai (1 – už ilgametį nepriekaištingą darbą, 3 – jubiliejaus proga)
2019 metų II ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 2 paskatinimai (1 – už ilgametį nepriekaištingą darbą, 1 – jubiliejaus proga)
2019 metų III ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 5 paskatinimai (1 – už ilgametį nepriekaištingą darbą, 4 – jubiliejaus proga)
2019 metų IV ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 32 paskatinimai (30 – už nepriekaištingą ir nuoširdų darbą Vietos savivaldos dienos proga, 1 – atsakingą požiūrį bei profesionalų prisidėjimą prie švietimo kokybės augimo Mažeikių rajone, 1 – jubiliejaus proga). 

2018 metų I–IV ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 33 paskatinimai (32 – už ilgametį nepriekaištingą darbą, 1 – jubiliejaus proga)

2017 metų I ketvirtį Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 6 paskatinimai (2– už ilgametį nepriekaištingą darbą, 4 – jubiliejaus proga).

2016 metų I–IV ketv. Mažeikių rajono savivaldybėje valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo skirti 53 paskatinimai (50 – už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, už ilgametį nepriekaištingą ir nuoširdų darbą; 3 – jubiliejaus proga).