Bus dalinama labdara maisto produktais

2019 metų kovo 18–22 dienomis nuo 9.00 val. iki 15.00 val. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje (Stoties g. 18, Mažeikiai) Mažeikių miesto gyventojams bus dalinama labdara maisto produktais. (Prašome su savimi turėti asmens dokumentą.)
Maisto produktų davinys vienam paramos gavėjui:
kiaulienos konservai – 400 g;
saldūs sausi pusryčiai – 500 g.

Numatomo dalijimo metu gyventojams bus teikiami pirmieji produktai, o daugiau ir įvairesnių produktų sunkiau besiverčiančius asmenis pasieks vėlesnių dalijimų metu – balandžio, birželio, rugpjūčio, spalio ir gruodžio mėnesiais. Kaip informuoja Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondas, tai įvyko dėl to, kad vykdant viešąjį maisto produktų pirkimą tiekėjai pateikė netinkamus pasiūlymus, tad pirkimas buvo nutrauktas ir pradėtas vykdyti iš naujo, o tiekėjams apskundus priimtus sprendimus, šio viešojo pirkimo procedūros dėl kai kurių pirkimo dalių tęsiasi iki šiol.
Maisto produktų krepšelį 2019 m. iš viso sudarys 19 produktų: pirmos rūšies kvietiniai miltai, miltų mišinys keksui, makaronai, grikiai, ryžiai, greito paruošimo avižų košė, cukrus, rapsų aliejus, kiaulienos konservai, vištienos konservai, konservuota burokėlių sriuba, konservuota raugintų agurkų sriuba, konservuoti žalieji žirneliai, konservuotos keptos pupelės pomidorų padaže, saldūs sausi pusryčiai, avižiniai sausainiai su šokolado gabalėliais, saldintas sutirštintas pienas, UAT pienas, razinų ir riešutų mišinys.


Socialinės paramos skyriaus informacija

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos