Bus ribojamas eismas senamiestyje

Primename, kad vasario 16-ąją mažeikiškiai ir miesto svečiai jau ketvirtą kartą minės energingai – 11.30 val. prasidės bėgimas „Bėgame už laisvę“. Siekiant užtikrinti eismą ir viešąją tvarką senamiestyje nuo 11.30 val. iki 13.30 val. bus uždarytas eismas šiose vietose: Laisvės g. atkarpa nuo Mažeikių rajono savivaldybės iki sankryžos su Vasario 16-osios g.; Vasario 16-osios g., V. Burbos g., Birutės g. atkarpa nuo sankryžos su V. Kudirkos g. iki sankryžos su Laižuvos g.; V. Kudirkos g. atkarpa aplink parką, Mindaugo g. šalia parko; Laižuvos gatvės atkarpa nuo Nepriklausomybės aikštės iki Mažeikių rajono savivaldybės. Minėtomis valandomis prašome šiose zonose gyvenančių asmenų nepalikti automobilių gatvėse, jei yra galimybė suplanuoti savo išvykas automobiliu kitu laiku.

Taip pat informuojame, kad nuo vasario 15 d. vakaro iki vasario 16 d. popietės bus draudžiama įvažiuoti į Mažeikių rajono savivaldybės pastato kiemą.

Prašome atkreipti dėmesį į šiuos eismo pasikeitimus ir laikytis kelio ženklų reikalavimų, būti dėmesingiems ir pakantiems kitiems eismo bei renginio dalyviams.

Ryšių su visuomene skyrius

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos