In memoriam

„Tarp mūsų gyvena pabaiga, ji visur atseka, – nesvarbu, kur nukeliautume, ji išnyra taip netikėtai, ir niekad negali žinoti, iš kurios pusės ji tave užpuls, nespėji nė jos pavidalo įžvelgti, neišmanai, kaip su ja kovoti.“
(Vincas Mykolaitis-Putinas)

Rugsėjo 23 d. po sunkios ligos eidama 62-uosius metus mirė Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narė ir visuomenės veikėja  Laimutė Kačerauskienė.

Laimutė Kačerauskienė gimė 1956 metų spalio 27 dieną Akmenėje. Augo gausioje keturių vaikų šeimoje. 1974 m. baigė Mažeikių 2-ąją vidurinę mokyklą, 1982 m. – Vilniaus žemės ūkio buhalterinės apskaitos technikumą, įgijusi buhalterio specialybę. 2007 m. baigė Vakarų Lietuvos verslo kolegiją, įgijo administratoriaus išsilavinimą.

Dirbo UAB „Valauvis“ vyriausiąja finansininke, UAB „PZU Lietuva“ Gyvybės draudimo skyriaus vadove, vėliau dirbo pasaulinės gyvybės draudimo kompanijos „Metlife“ „Amplico Life SA“ filialo Pardavimų skyriaus vadove, „Compensa Life“ Mažeikių skyriaus vadove, UAB „Europos tyrimai“ apklausėja. Dirbo Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijoje Seimo narės Audronės Pitrėnienės padėjėja.

Buvo aktyvi visuomenės veikėja, nuo 2011 metų – Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narė. Su sutuoktiniu užaugino du vaikus. Visą laiką stengėsi lavintis ir tobulėti, nuolat mokėsi. Turėjo daug pomėgių – mėgo muziką, keliones, domėjosi maisto gamybos technologijomis. Kolegos Laimutę prisimena kaip gilią ir supratingą, inteligentišką, mokančią pasakyti tinkamą žodį reikiamu laiku ir vietoje, patarti ir paguosti. Ji buvo darbšti, kūrybinga, išradinga, originali, linksma, nuoširdi, mylinti ir mylima, atleidžianti, suprantanti, įkvepianti...

Tik mirtis pažadina mūsų jausmus. Kaip mes mylime draugus, kurie ką tik paliko mus... Kaip mes žavimės savo kolegomis, kurie nebegali kalbėti... Liūdime kartu su šeima, artimaisiais. Netekties dieną ir vėliau liekame su jais, guodžiame ir palaikome.

Atsisveikinimas su velione šarvojimo salėje „Našlaitė“ nuo rugsėjo 26 d. 14 val.

Šv. Mišios ketvirtadienį, rugsėjo 27 d. 9 val. Mažeikių Švč. Jėzaus širdies bažnyčioje,  urna išlydima 10 val. į amžinojo poilsio vietą Mažeikių kapinėse.

 

Mažeikių rajono savivaldybės taryba

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos