Jaunimo dialogo konferencija: susitikimai, diskusijos, rekomendacijos

Gegužės 19 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono jaunimo organizacijų atstovai dalyvavo Seime vykusioje „Jaunimo dialogo konferencijoje“, kurios svarbiausias klausimas – galimybė stiprinti įvairių organizacijų ir institucijų dialogą su jaunais žmonėmis.

 Konferencijoje Mažeikiams atstovavo Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) mero patarėja Milda Šukienė, Savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė, Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos, jaunimo ir su jaunimu dirbančių visuomeninių organizacijų asociacijos „Apskritas stalas“ atstovai. 

Vyko susitikimai su Seimo nariais, diskutuota Europos jaunimo dialogo prioritetinėmis temomis „Įtrauki visuomenė“ ir „Žalia Europa“, pasidalinta iššūkiais, su kuriais jaunimas susiduria savo krašte. Pristatyti Europos Sąjungos programos Erasmus+ finansuoto projekto „Jaunimo dialogo akademija“ rezultatai. 

Konferencijos rezultatas – rekomendacijos, kaip savivaldos lygmuo ir bendruomenės gali būti įtraukesnės, atviresnės ir kaip įtraukti jaunimą į sprendimų priėmimą. 

Renginį organizavo Politikos tyrimų ir analizės institutas kartu su Seimu. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos