Kompensacijos – įsirengusiems individualių nuotekų valymo įrenginius

Mažeikių rajono gyventojams, įsigijusiems ir įsirengusiems individualių nuotekų valymo įrenginius arba nuotekų kaupimo rezervuarus, toliau mokamos kompensacijos. Šiemet daliniam kompensavimui skirta 250 tūkst. Eur.

Šiuo metu patikrinta ir kompensacija paskirta 181 pareiškėjui, išmokėta kone 197 tūkst. Eur. Baigtos mokėti kompensacijos 138 gyventojams, buvusiems rezerviniame sąraše, dabar mokamos paraiškas pateikusiems šiais metais, atsižvelgiant į prioritetus. Šiemet dėl individualių nuotekų valymo įrenginių arba nuotekų kaupimo rezervuarų įsigijimo dalinio kompensavimo kreipėsi 197 gyventojai. Skirtas lėšas planuojama išmokėti  iki gruodžio 1 d. Negavusieji  kompensacijos bus įtraukti į rezervinį sąrašą.

Kompensuojama 50 proc. individualaus nuotekų valymo įrenginio arba nuotekų kaupimo rezervuaro įsigijimo vertės, bet ne daugiau kaip 1 250 Eur.  

Teikti paraiškas įrenginių daliniam kompensavimui gauti galėjo gyventojai, savo gyvenamąją vietą deklaravę Mažeikių rajono savivaldybėje, įsigiję ir įsirengę įrenginius ne anksčiau kaip prieš 36 mėn. iki Individualių nuotekų valymo įrenginių arba nuotekų kaupimo rezervuarų įsigijimo dalinio kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo, taip pat planuojantys įsigyti ir įsirengti įrenginius einamaisiais metais, kai nėra techninės galimybės prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų ir tokie tinklai neplanuojami įrengti artimiausius 3 metus. 

Vertinant paraiškas, prioritetas teikiamas daugiavaikėms šeimoms, socialinę paramą gaunantiems asmenims, jei būste gyvena neįgalus asmuo. 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos