Konferencijoje apie nuveiktus darbus ir ateities planus

Vakar, birželio 13 d., Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko tradicinė kasmetinė Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų (toliau – NVO) konferencija, kurios metu gausiai susirinkę organizacijų atstovai pristatė savo nuveiktus darbus, ateities planus ir kvietė į artimiausius renginius.

NVO asociacija šiuo metu vienija 25 rajono nevyriausybines organizacijas, kurios aktyviai dirba kultūros, užimtumo, jaunimo, socialinės atskirties mažinimo ir kitose srityse. NVO asociacijos pirmininkas Eduardas Vaičiulis akcentavo visų organizacijų svarbą dirbant miesto labui. „Labai svarbu visiems bendrauti ir bendradarbiauti. Linkiu ir toliau daryti gerus darbus ir skleisti gerą žinią apie veržlius mažeikiškius“, – sakė E. Vaičiulis. Konferencijoje dalyvavusi Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė džiaugėsi aktyviu nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimu su savivalda ir kvietė visad kreiptis pagalbos ar patarimo, o Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė akcentavo organizacijų aktyvumą, jų augimą ir stiprėjimą.

Konferencijos pabaigoje pagerbti ir apdovanoti asmenys, kurie labiausiai prisidėjo prie organizacijų stiprinimo ir miesto vardo garsinimo.

 

Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos