Lankymasis miesto mokyklose: diskusijos, svarstymai, pasitarimai

Senamiesčio, Pavasario ir Sodų pagrindinėse mokyklose bei „Ventos“ ir Kalnėnų progimnazijose lankėsi Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė ir Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai.

Su mokyklų vadovais kalbėtasi apie pasirengimą pereiti iš pagrindinių mokyklų į progimnazijas. Tiek Senamiesčio, tiek Pavasario pagrindinių mokyklų vadovai tikino šiam procesui pasirengę.

Diskutuota dėl mokinių spintelių apskaitos. Vienose mokyklose tėvai spinteles pirko, kitose – nuomojasi iš įmonės. Kadangi mokyklose, pagal teisės aktus, svetimo turto būti negali, mokyklų bendruomenės sprendžia, kaip tai sutvarkyti.

Svarstyta, kaip padaryti, kad moksleiviai valgyklose galėtų atsiskaityti ne grynaisiais pinigais. Taip būtų patogiau ir tėvams, ir vaikams, taip pat būtų sustiprinta finansinė kontrolė.

Apsilankyta pamokose, kituose užsiėmimuose, apžiūrėtos mokyklų patalpos, rūbinės, edukacinės erdvės, padedančios efektyvinti ugdymo procesą.

 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos