Lietuvos–Kazachstano ekonomikos forume – apie bendradarbiavimo galimybes

Kovo 3–4 d. Kazachstano sostinėje Almatoje vyko Lietuvos–Kazachstano ekonomikos forumas. Jame dalyvavo Lietuvos regionų delegacija iš 12 Lietuvos savivaldybių, kurioje buvo ir Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero patarėjas Virgilijus Radvilas.

Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys, sutraukęs per 150  žmonių auditoriją.

Pristatytos abipusės verslo plėtros galimybės, aptartos investavimo į Lietuvos regionus galimybės merų, vicemerų bei patarėjų lygmeniu. Vyko Kazachstano ir Lietuvos verslo atstovų susitikimai.

Pranešimus skaitė Lietuvos įmonių, savivaldybių atstovai. Vienos savivaldybės koncentravo savo pristatymą į turizmą ir labiau ieškojo kontaktų turizmo srityje. Kitos, tarp jų ir Mažeikių rajono, labiau akcentavo pramonės plėtros galimybes bendradarbiaujant su Kazachstano įmonėmis.

Pristatydamas Mažeikius, Savivaldybės mero patarėjas V. Radvilas kaip didžiausią privalumą minėjo Mažeikiuose esančią pramonės infrastruktūrą, kuri tinka stambiems pramonės projektams vystyti, sėkmingą AB „ORLEN Lietuva“ veiklą, Savivaldybės atliktus darbus dėl pramonės parko įkūrimo. Akcentavo, kad Mažeikiai yra išskirtinai pramonės miestas, kuriame išvystyti metalo gaminių, maisto perdirbimo, medienos apdirbimo ir baldų pramonės sektoriai.

Forumo pabaigoje pasirašyta keletas bendradarbiavimo memorandumų ir susitarta jau šių metų rudenį rengti verslo delegacijų vizitus tiek į Lietuvą, tiek į Kazachstaną. 

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos