Naujoji Jaunimo reikalų taryba pradeda darbą

Lapkričio 29 d., pirmadienį, vyko pirmasis naujosios Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) jaunimo reikalų tarybos (toliau – SJRT) posėdis. Išrinktas pirmininkas ir du jo pavaduotojai, aptartos būsimos veiklos ir jaunimo iniciatyvos. 

2021–2023 m. kadencijos Jaunimo reikalų tarybai vadovaus Gabrielius Skerstonas (Lietuvos šaulių sąjungos narys) ir dvi pavaduotojos: Reda Šiaulienė (Savivaldybės tarybos narė) ir Eimantė Vaitekaitytė (Moksleivių ateitininkų sąjungos narė). 

Savivaldybės jaunimo reikalų taryba yra visuomeniniais pagrindais prie Savivaldybės tarybos veikiantis kolegialus organas, turintis nuolatinės ar laikinosios komisijos statusą. Tarybą lygiateisės partnerystės pagrindu sudaro 6 jaunimo organizacijų atstovai ir 6 Savivaldybės tarybos nariai ir administracijos darbuotojai. 

SJRT nagrinėja su Savivaldybės jaunimo politika susijusius klausimus ir teikia pasiūlymus Savivaldybės institucijoms. Tarybos tikslai: bendradarbiaujant su Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatoriumi, padėti įgyvendinti Savivaldybės funkcijas jaunimo politikos įgyvendinimo srityse, numatytose Lietuvos Respublikos jaunimo politikos pagrindų įstatyme bei kituose teisės aktuose, įgyvendinti Savivaldybės jaunimo politiką, užtikrinti jaunų žmonių dalyvavimą, sprendžiant Savivaldybės jaunimo politikos klausimus, stiprinti bendradarbiavimą tarp Savivaldybės institucijų ar įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų, neformalių jaunimo grupių, atvirų jaunimo centrų. 

2022-ieji paskelbti Savanorystės metais ir Jaunimo politikos metais, tad naujos SJRT laukia daug darbų ir veiklų. 

Alvyda Purauskytė

Savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos