Paskelbtas karantinas – taikomi apribojimai

Nuo lapkričio 7 d. 00.00 val. iki lapkričio 29 d. 24.00 val. visoje Lietuvoje skelbiamas karantinas. 

Tuo laikotarpiu vyresniems nei 6 metų asmenims viešose vietose būtina dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (yra išimčių). 

Viešose vietose būti ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius, laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų. 

Ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas vykdomi, užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas sąlygas. 

Pagrindinio ir vidurinio ugdymo mokyklose – nuotoliniu būdu arba derinant nuotolinį su kasdieniu būdu, išskyrus specialiąsias mokyklas ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiąsias klases. 

Draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse viešose vietose organizuojami komerciniai ir nekomerciniai renginiai, sveikatinimo paslaugų centrų, teikiančių poilsio paslaugas, veikla, kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas, viešojo maitinimo įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų, lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų, bingo salonų, lažybų ir totalizatorių punktų veikla (yra išimčių) ir kt. 

Išsamiau apie su Covid-19 susijusius apribojimus: https://koronastop.lrv.lt/lt/naujienos/su-covid-19-susije-ribojimai-informacija-atnaujinta-2020-m-lapkricio-4-d 

Būkime atsakingi – saugokime save ir kitus.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos