Rajone – 5 COVID-19 ligos atvejai

Rugsėjo 29 d. rajone patvirtinti 5 nauji COVID-19 ligos atvejai. Vienas atvejis įvežtinis – serga asmuo, grįžęs iš užsienio ir esantis privalomoje izoliacijoje. Kitas asmuo galimai susirgo po kontakto su sergančiu Šiaulių miesto gyventoju. Likusieji trys atvejai susiję su Mažeikių rajono savivaldybe (toliau – Savivaldybė) – COVID-19 liga nustatyta vienam Savivaldybės administracijos darbuotojui, esančiam privalomoje izoliacijoje, kiti du – sergančių Savivaldybės administracijos darbuotojų šeimų nariams, tarp jų – vienam moksleiviui, kuris mokyklos nelanko nuo rugsėjo 24 d.

Su sergančiaisiais turėję sąlytį asmenys izoliacijoje, bendradarbiaujama su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. Savivaldybėje apribotas pašalinių asmenų nebūtinas patekimas į Savivaldybės administracijos patalpas, iškabinti prevenciniai skelbimai, informacinė medžiaga ir kt.

Gyventojų prašoma laikytis visų Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimuose nurodytų reikalavimų: dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo, plauti rankas su muilu arba naudoti dezinfekcinius skysčius (švietimo įstaigose dezinfekcinius skysčius naudoti tik nesant galimybės plauti rankas šiltu vandeniu su muilu), laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo. 

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos