Susitikime aptartas bendradarbiavimas

Šiandien, gegužės 22 d., Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Kęstutis Bautronis ir Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Audrius Tupikas. Vizito tikslas – susipažinti su naujai išrinktu miesto vadovu, aptarti savivaldybės ugniagesių komandos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bendradarbiavimas. Kalbėtasi ir ugniagesių gelbėtojų darbo užmokesčio tema bei apie norinčiųjų dirbti šį labai svarbų ir atsakingą darbą trūkumą.
Susitikimo su Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) meru Vidmantu Macevičiumi metu kalbėta ir apie dviejų lygių – valstybės ir savivaldybių – priešgaisrines tarnybas toje pačioje teritorijoje, bendradarbiavimą tarp specialiųjų tarnybų užtikrinant visų Mažeikių rajono žmonių sveikatos ir jų nuosavybės saugumą bei bendrosios pagalbos linijos veikimą. Kalbėta ir apie tai, kad jauni žmonės nenoriai renkasi ugniagesio-gelbėtojo specialybę. Jau keletą metų mokymo įstaigos nesurenka reikiamo norinčiųjų studijuoti skaičiaus. Pareigūnai pažymėjo, kad norint kokybiškai atlikti visas pareigas, būtinas ne tik fizinis pasiruošimas, bet ir teorinis, o atlyginimai dirbant šioje institucijoje nėra labai dideli.
K. Bautronis pasidžiaugė, kad Mažeikių rajonas yra labai tvarkingas, nėra daug apleistų pastatų, gyventojai prižiūri savo turtą, tad gaisrų nėra daug. Taip pat pareigūnai sakė, kad norės susitikti su naujai paskirtu Savivaldybės administracijos direktoriumi, aptarti galimybes Savivaldybės specialistams dalyvauti civilinės saugos mokymuose.

Bendrasis skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos