Kitos naudingos nuorodos

https://visit.mazeikiai.lt
Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras

http://svlvvg.lt/
Mažeikių miesto vietos veiklos grupė Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupė

http://mva.lt/
Mažeikių verslininkų asociacija

http://www.verslilietuva.lt/lt
Versli Lietuva

http://www.investlithuania.com/lt/
Investuok Lietuvoje 

www.lvpa.lt
VŠĮ Lietuvos verslo paramos agentūra yra Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos įsteigta  institucija, administruojanti Europos Sąjungos  paramos ir bendrojo finansavimo lėšas.

www.invega.lt 
Norintiems pradėti ar plėsti verslą, tačiau neturintiems pakankamo užstato banko paskolai gauti. Už SVV suteiktas paskolas bankams garantuojančios bei administruojančios dalinį paskolų palūkanų kompensavimą SVV garantijų institucijos UAB „Investicijų ir verslo garantijos" tinklalapis.

www.ukmin.lt 
Ūkio ministerijos tinklalapyje rasite  Ūkio ministerijos priimtus teisės aktus, rengiamus projektus. Informacija apie ES struktūrinių fondų paramą bei ją reglamentuojančius teisės aktus.

www.urm.lt 
Konsulinė informacija – keliaujantiems į užsienį, vizos ir t.t. Nuorodos į verslo ryšiams plėsti naudingas užsienio interneto tinklalapius.

www.sodra.lt 
Reikalinga darbdaviams. Informacija, kaip registruotis draudėju, kokią informaciją teikti „Sodrai", kaip apskaičiuoti valstybinio socialinio draudimo įmokas. „Sodrai" teikiamų dokumentų formos.

www.lb.lt 
Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai, užsienio bankų atstovybės, skyriai, kredito unijos, nuorodos į jų interneto tinklalapius.