Pagalba vaikams ir tėvams telefonu ir internetu

Karantino metu gyventojams įkurta nacionalinė vieninga emocinės paramos telefonu linija 1809
Prezidentės kampanijos „Už saugią Lietuvą“ inicijuotas ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamas projektas „Tėvų linija“ – tai nemokama konsultacija telefonu visos šalies tėvams, susiduriantiems su vaikų auginimo ir auklėjimo iššūkiais. Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. tėvai gali skambinti nemokamu numeriu 8 800 900 12 ir su profesionaliu psichologu pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais. Profesionalūs specialistai pasirengę padėti tėvams suprasti vaikų elgesį, patarti dėl dažnai kylančių bendravimo su vaikais problemų įvairiais amžiaus tarpsniais ir rasti tinkamiausią sprendimą. Taip pat psichologai pasiruošę padėti nusiraminti, o jeigu reikia, ir suvaldyti pyktį, kai situacija yra įtempta.

„S.M.A.R.T. TĖVYSTĖ“  – Atpažink rizikas vaiko gerovei ir reaguok anksčiau, negu atsiranda problemos

Tėvai gali pamatyti ir identifikuoti galimas problemas auginant atžalas ir jas spręsti savarankiškai arba kreiptis į profesionalus. Jeigu manote, kad susiduriate su problemomis, kylančiomis šeimoje, ar norite įsitikinti, kad viską darote teisingai, išbandykite įrankį tuojau pat.

Nemokama pagalba vaikams telefonu ir internetu

Mobilioji programėlė ,,SOS: elektroninės patyčios

Mobilioji programėlė „SOS: elektroninės patyčios“ suteiks pirmąją pagalbą paaugliams, susidūrusiems su elektroninėmis patyčiomis.

Programėlės ieškokite „Google Play“ ir „App Store“ interneto parduotuvėse.

Vaikų linija“ –  tai pagalbos tarnyba vaikams ir paaugliams, teikianti nemokamą, anonimišką pagalbą telefonu ir internetu.

Darbo laikas – I-VII nuo 11.00 iki 21.00 val.

Nemokamas telefono numeris 116 111.

Pagalba internetu www.vaikulinija.lt

Jaunimo linija – viena didžiausių Lietuvoje veikiančių nemokamos emocinės paramos telefonu ir internetu tarnyba. Nuo 1991 metų veikiančioje tarnyboje dirba apie 350 savanorių (Vilniuje, Kaune ir  Klaipėdoje).

Darbo laikas: visą parą.

Nemokamas telefono numeris 8 800 28 888.

Pagalba internetu www.jaunimolinija.lt

Pagalbos vaikams linija

skambink:116 111

Vaikų linija dirba kasdien 11:00 - 23:00 val.

Pagalbos vaikams linija dirba darbo dienomis 11-19 val.

rašyk: [email protected][email protected]

Dalintis: