Paramos rinkimas tęsiamas – padėka prisidedantiesiems

Karo veiksmai Ukrainoje tebevyksta – pagalbos reikia ir ten kovojantiesiems, ir likusiems namuose civiliams gyventojams, ir į Lietuvą atvykusiesiems karo pabėgėliams. Dėkojame visiems, kurie supranta nūdienę situaciją ir skuba padėti, kas kuo gali. 

Atvykstančiųjų kasdien vis daugėja. Gyventojai priima ir globoja ukrainiečių šeimas – rajone šiuo metu apsigyveno 170 ukrainiečių, iš jų 65 suaugusieji ir 115 vaikų. Jiems reikia higienos priemonių, drabužių, avalynės, buities technikos, virtuvės reikmenų ir maisto, finansinės pagalbos, kad galėtų kurti gyvenimą iš naujo. 

Jau netrukus pirmoji paramos siunta išvyks į Ukrainą, į Rusijos agresijos niokojamą miestą partnerį Sumus. Vežami daiktai ir maistas kūdikiams, išgyvenimo priemonės, negendantys maisto produktai, medikamentai ir kt.

Parama vis dar reikalinga – jos rinkimas tęsiasi.

 Lėšas galite pervesti į vieną sąskaitą – LT064010042800011586, Luminor bankas,  Telšių apskrities ateitininkų centras, mokėjimo paskirtis – „parama Ukrainai“. 

Parama daiktais ir maisto produktais nuo šiol renkama vienoje vietoje – Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centre (Ventos g. 8A), tel. +370 685  78 456.

Parama priimama:

Darbo dienomis – 11.00–19.00 val.

Šeštadienį – 11.00–15.00 val.

Sekmadienį parama nepriimama 

Ryšių su visuomene skyrius

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos