image

Išankstinis balsavimas antrajame rinkimų ture tęsiasi. Pirmąją išankstinio balsavimo dieną, gegužės 21-ąją, Mažeikiuose savo valią išreiškė 555 rinkėjai – 89 daugiau nei pirmąją pirmojo turo išankstinio balsavimo dieną. Tąkart pilietinę pareigą atliko 466 rinkėjai.

Balsavimas iš anksto vyks iki ketvirtadienio, gegužės 23 d., kasdien nuo 7.00 val. iki 20.00 valandos. Rajone iš anksto balsuoti galima Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriaus patalpose (Laisvės g. 8) (įėjimas iš kiemo pusės). 

Šiandien prasidėjo ir balsavimas specialiuosiuose punktuose. Mažeikių rajone jų trys – VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė, Plinkšių globos namai,  Sedos palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė.

Penktadienį, gegužės 24 d., prasidės dvi dienas vyksiantis balsavimas namuose, kuriuose gali balsuoti rinkėjai su negalia, juos namuose slaugantys asmenys, dėl ligos nedarbingi žmonės ir rinkėjai, sulaukę 70 ir daugiau metų, kurie yra užpildę rinkėjo prašymą balsuoti namuose (P6 formą) ir laiku jį pateikę apylinkės rinkimų komisijai.

Autorius: Komunikacijos skyrius
Dalintis: