image

Mažeikių kultūros centro Pramogų salėje organizuotas IQ forumas „Mažeikiai 2024: verslo valdymas technologijų transformacijos amžiuje“. Mažeikių verslo bei politikos lyderiai išklausė pranešimus, kartu su kviestiniais svečiais diskutavo apie regiono ir verslo plėtrą, tvarumą, įmonių rinkos dalį, sėkmės receptus.

Forume dalyvavo ir susirinkusiuosius sveikino Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) vicemeras Eimantas Salatka. Vicemerė Kristina Juškevičienė įteikė Savivaldybės mero padėkos raštus Mažeikių Rotary klubui „Liberta“ už aktyvią visuomeninę veiklą, Mažeikių verslininkų asociacijai už Mažeikių rajono verslo bendruomenės telkimą bei aktyvų bendradarbiavimą su Mažeikių rajono savivaldybe, vaistininkei farmakognostei  Jadvygai Balvočiūtei už Mažeikių krašto garsinimą  ir  UAB „ABF.LT“ už inovatyvius ir aplinkai draugiškus sprendimus technologijų srityje.  

Pranešimą „Europos Komisija 2019–2024: įveiktos krizės ir išmoktos pamokos“ skaitė  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Politikos analizės ir apžvalgos grupės vadovė Laimutė Pilukaitė. Apie Lietuvos eksporto konkurencingumo raidą pastaraisiais metais kalbėjo Kasparas Vasiliauskas, Lietuvos banko Makroekonomikos ir prognozavimo skyriaus vyresnysis ekonomistas. Ekonomikos galimybes ir iššūkius ateinančiais metais pristatė ekonomistas Marius Dubnikovas. Telšių regiono įmonių rinkos dalies ir turto grąžos pokyčius apžvelgė Vytautas Siaurusaitis, UAB „Day Q Analytics“ vadovas ir verslo konsultantas. Patarimais, kaip išvengti dirbtinio intelekto keliamų rizikų, dalijosi Aurelija Rutkauskaitė, advokatų kontoros „Triniti Jurex“ partnerė, advokatė ir IT bei duomenų apsaugos komandos vadovė. Mažeikiuose įsikūrusios UAB „NorDan“ direktorius Giedrius Žilėnas dalijosi gerąja praktika, organizacijos vertybių sistema ir sėkmės receptais, kurie leido pasiekti įmonei augimą ir tvarumą. 

Renginio pabaigoje koncertavo atlikėja Bjelle.

IQ forumo Mažeikiuose partneriai: Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Mažeikių rajono savivaldybė, Lietuvos bankas, Mažeikių turizmo ir verslo informacijos centras.

Autorius: Komunikacijos skyrius
Dalintis: