image

Birželio 20 d., ketvirtadienį, Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) merė Rūta Matulaitienė kartu su komanda pristatė Savivaldybės veiklą Tirkšlių seniūnijos gyventojams. Apžvelgti pagrindiniai darbai, vykdomi ir numatomi projektai, atsakyta į klausimus, išklausytos pastabos, pasiūlymai.

Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės vicemerė Živilė Undraitienė, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kekytė, Savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas, Rūta Končiutė-Mačiulienė, Tirkšlių seniūnas Juozas Kungys, seniūno pavaduotoja Asta Kesminienė, UAB „Mažeikių vandenys“ direktorius Kęstutis Kazlauskas.

Merė R. Matulaitienė pristatė Savivaldybės 2023 m. veiklą, seniūnas J. Kungys – seniūnijos ataskaitą.

Susirinkusieji domėjosi regioninių ir vietinių kelių remontu, priežiūra, žvyrkelių priežiūra ir galimybėmis juos asfaltuoti, pėsčiųjų ir dviračių takų, pėsčiųjų perėjų, autobusų stotelės įrengimu, gatvių apšvietimu. Aptarti vandentiekio ir kanalizacijos tinklų nutiesimo, prisijungimo prie centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos klausimai ir kt.

Kalbėta apie 2026 m. prasidėsiančius Tirkšlių sinagogos tvarkybos darbus, Geidžių Šv. Onos koplyčioje kuriamą mažosios architektūros statinių ekspoziciją, atkurtas Tirkšlių kapinių vartų šventųjų skulptūras ir kt. 

Autorius: Komunikacijos skyrius
Dalintis: