image

Baigėsi tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“, kuriame dalyvavo 489 Mažeikių rajono mokiniai iš 11 mokyklų. Paskelbti rezultatai – mažeikiškiai pateko tarp nugalėtojų ir į Lietuvos mokinių TOP-50.

Konkurse dalyvavo „Ventos“, Kalnėnų, Pavasario, Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazijų, Gabijos, Merkelio Račkausko, Sedos Vytauto Mačernio, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijų, „Žiburėlio“, Kazimiero Jagmino pradinių mokyklų, mokyklos-darželio „Kregždutė“ mokiniai.  

Elija Kristinaitytė, mokyklos-darželio „Kregždutė“ 1 klasės mokinė, surinko 150 taškų iš 150 galimų ir užėmė I vietą Lietuvoje.

Merkelio Račkausko gimnazijos mokiniai Haroldas Pagojus ir Nojus Strazdininis, Gabijos gimnazijos moksleiviai Karolina Bučytė ir Nemunas Mačernis, „Ventos“ progimnazijos mokinys Motiejus Zaksas pateko į Lietuvos mokinių TOP-50.

Konkurso organizatoriai geriausiai pasirodžiusiems mokiniams perdavė vardines dovanas ir diplomus, mokyklų konkurso „Kengūra“ organizatoriams ir dalyvavusioms mokykloms – padėkas.

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Dalintis: